7 грудня 2018 року світ нарешті побачила постановка Ігоря Гулого під назвою «Сглаз». Вистава відбулася на мікросцені театру «Сузір’я» за участі акторів театру «Терракот».

Сценічну редакцію на базі п’єси М.Коляди команда нашого театру готувала й адаптувала дуже ретельно та натхненно, аби транслювати думку автора за допомогою прийомів, зрозумілих для українського глядача. Персонажі дещо трансформувалися, перетворившись на впізнаванні й гострі в сьогоденні образи: самотню жінку похилого віку на ім’я Клавдія Іванівна та тридцятирічного чоловіка Андрія, який будує та зрощує свою молоду сім’ю. Клавдія живе в ізоляції, не бажаючи відпустити своє не дуже щасливе минуле, повне поразок та помилок. А Андрій приходить до її хрущівки, коли бачить, що його гараж зачинено на додатковий замок та заліплено загадковими афішами, де зазначено адресу Клавдії. Хоча насправді обидва герої є сусідами, які живуть через стіну у сусідніх під’їздах. Літня жінка називається екстрасенсом, обіцяє очистити ауру молодого сім’янина. Проте Андрієві потрібен лише ключ від його власного гаража, він не вірить у надприродні сили. Як тільки герой опиняється в квартирі Клавдії, у хрущів ці починають відбуватися дивні містичні події. Чим закінчиться цей нерівний діалог глядачі можуть лише здогадуватися, поки Клавдія не відкриє всі свої карти.

Унікальною особливістю вистави «Сглаз» є ефект присутності, коли аудиторія почувається невидимими свідками подій «нехорошої» квартири Клави. Наче на спіритичному сеансі, глядачам відкриваються потаємні, інтимні та підсвідомі грані двох кардинально протилежних душ. Так само разом із героями перероджується та виростає кожне серце у залі.

Вистава стала сенсацією серед камерних постановок Києва та успішно збирає аншлаги уже кілька місяців. Над постановкою працювали члени команди театру-студії «Терракот» та запрошені професіонали:

Андрій – Станіслав Голопатюк/Андрій Любіч
Клава – Алла Михайленко
Режисер – Ігор Гулий
Сценограф – Олег Короткевич
Балетмейстер – Ольга Семьошкіна
Помічник режисера – Маруся Лиманська
Виставу веде Владислав Томашевський

Жанр: сміх крізь сльози
Тривалість: 1 година 20 хвилин

Театр-студія «Терракот» висловлює подяку Театральній майстерні «Сузір’я» і її керівникові Олексію Кужельному за співпрацю та підтримку. А також передає свої захоплення та вдячність надзвичайній майстрині сценічної хореографії Ользі Семьошкіній.