Іще один акторський курс студії «Терракот» завершив свій навчальний період. 23 січня 2019 року «Курс-6» представив глядачам випускну виставу «Суперсалат». П’єсу для показу було написано спеціально для студійців адміністратором та драматургом нашого театру Марусею Лиманською.

Створення драматургії для випускників уже увійшло в традицію «Терракоту». У постановці мова йде про суперздібності, які таяться в кожному із нас – їх потрібно лише розгледіти та полюбити. Випускники шостої групи перетворилися на персонажів одного із коміксних усесвітів, долаючи цілком буденні перешкоди, заготовані сюжетом п’єси.

Режисером постановки став викладач нашої студії Андрій Любіч. Вистава вийшла яскравою, живою та надзвичайно цікавою. Глядачі після прем’єри відзначали мудрі сценографічні рішення Андрія Едуардовича, динамічність постановки, неочікувані форми існування персонажів та, звичайно ж, неабиякі акторські досягнення студійців. 40 хвилин показу були наповнені гумором, енергією, свіжістю думки та любов’ю. До створення вистави долучилися випускники попередньої групи Вікторія Зеленкова та Владислав Пілєв, які погодилися стати запрошеними зірками постановки.

Команда «Терракот» горда своїми підопічними та з високо піднятою головою рекомендує «Суперсалат» до перегляду. Також варто зазначити, що це була дебютна режисерська робота Андрія Любіча, де педагог перевищив усі очікування та розкрився як вдумливий, дотепний та дуже сучасний постановник. Отже, колектив уже чекає на подальші вистави під його керівництвом.

Ролі виконували:

Вєста (Капітан Дедлайн) – Вєста Гунченко
Алекс (Соулнеппер) – Олександр Герасименко
Дейзі Ванілла (Лайфгьорл) – Ірина Ковтюх
Віка (Та Сама Відьма) – Вікторія Зеленкова
Айзек Лінч (Квікмайстер) – Владислав Пілєв
Голос Сари Бернар – Алла Михайленко

Режисер – Андрій Любіч
Художній керівник – Ігор Гулий
Автор – Маруся Лиманська
Педагоги курсу: Станіслав Голопатюк, Алла Михайленко, Андрій Любіч