Ідея створення театру виникла у нас влітку 2014 року, коли наша країна переживала один з найтрагічніших періодів своєї історії. Колектив однодумців, що складається з професійних служителів Мельпомени, а також із обдарованих любителів, об’єднала одна мета – зачепити найпотаємніші струни людської душі. Ми віримо, що перебуваючи в залі і співчуваючи, тому що відбувається на сцені, людина стає краще і добріше.

Волею Долі ми всі зібралися під склепінням Будинку Культури на Виборзькій, що дало нам можливість реалізувати свої творчі плани і амбіції. Потім був Палац Культури СБУ, Національний Цирк України та багато інших площадок.

Назва театру прийшла сама собою – Театр-студія Теракот, що символізує також можливість легко трансформувати людську душу, що як глина змінюється при ліпленні і випалюванні.

Основу репертуару Театру Теракот складають сучасні п’єси, що належать перу як вітчизняних, так і зарубіжних драматургів. Дія, що розгортається на сцені, актуальна і близька глядачеві наших днів.

Найвищою нагородою нашої праці є щирі емоції Глядача, який, після того як опуститься завіса, спробує подивитися на життя трохи по-іншому.

О театре Терракот коллаж